KONST / Litografier / Färglitografi 4081147
nr 408 1147
Färglitografi
signerad. 'Konsten åt folket' 181/300, 43x56
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 maj 2006
kl 16:00:01
100 kr
300 kr
550 kr
650 kr